Oğuz Sırmalı

HABERLER

“Aşkın la sesi” yayınlandı

2021 yılı içerisinde 4 klip yayınladım, 5. klibim “Aşkın la sesi” ise tane yayınlandı. Bu klibi Oğuzhan Ejderoğlu ile birlikte İstanbul’da gezerken yaratmaya çalıştık. 2021 sonuna kadar 2 klip daha yayınlamayı ve sürpriz projeler yapmayı planlıyorum. Bütün bu şarkıların söz ve müzikleri bana , düzenlemeleri Bijen Rahimi ‘ye ait. Bu yolda bana destek olan Bülent Forta ve Ada Müzik ailesine çok teşekkür ederim.

“Yalan Aşklar” tüm dijital platformlarda yayında

Sözü ve müziği bana düzenlemesi Bijen Rahimi’ye ait olan yeni parçam “Yalan Aşklar” tüm dijital platformlarda yayınlandı. Çekimleri de tamamlanan parçamın klibi de 19 haziranda yayınlanıyor.

Yeni single “Aşkın La Sesi”

Sözü ve müziği bana düzenlemesi Bijen Rahimi’ye ait “Aşkın la sesi” adlı şarkım tüm dijital platformlarda yayında. Klibini de mayın ayında çekecektik aslında ama malum yasaklar sebebiyle ertelemek zorunda kaldık. Şu an ki takvimimizde eylül ayında klibi yayınlamayı planlıyoruz.

Yeni parçam Söyle Nasıl Yayında

Bir ayrılık şarkısı “Söyle Nasıl” adlı yeni parçam yayınlandı. Pandemi sürecinde bestelediğim parçaların 3. parçamda ayrıldığınızda söyleyip isteyip de söyleyemediğiniz ve içinizde kalan cümleleri yazmaya çalıştım, ve bu kelimelere de çok romantik melodi besteledim. Belki de bu süreçte bestelediğim onlarca parçanın içinde ki en güzel parçam olabilir. Sözü ve müziği bana ait olan parçanın aranjesini Bijen Rahimi yaptı, klibini ise Mustafa Ekinci Kreamark Studio ‘da çekti. Klibimde ise Nilay Dağdemir rol aldı. Dilerim beğenirsiniz

Yeni parçam Ortaköy Sahilinde’nin klibi yayında

Daha önce de söylediğim gibi her ay yeni parçalarım klipleriyle yayınlanacak. Bu serinin 2. klibi Ortaköy Sahilinde’nin klibi de yayınlandı. Sözü ve müziği bana ait olan parçanın düzenlemesini yine Deniz Bijen Rahimi yaptı, klibini ise Mustafa Ekinci Kreamark stüdyolarında çekti. Klipte de Birsu Aközbek rol aldı. Dilerim beğenirsiniz.

Yepyeni parçam DÜN yayında

Sözü ve müziği bana ait olan Dün adlı parçamı Deniz Bijen Rahimi düzenledi. Klibini ise Kreamark stüyolarında Mustafa Ekinci çekti. Dilerim beğenirsiniz.

3.albüm için kayıtlar bitmek üzere

3.Albümü kayıt aşamasında sona yaklaşıyoruz. Şunu söyleyebilirim, yaşanmışlıklar arttıkça müziğimde benimle birlikte olgunlaşıyor. En güzel bestelerimin ortaya çıkmasına az kaldı.

Polis Havacılık Marşı

Sözlerini Oğuz Sırmalı’nın, müziğini ve düzenlemesini Deniz Bijen Rahimi’nin yaptığı, klibin yönetmenliğini Oğuzhan Ejderoğlu’nun yapımcılığını Ajanson9’un yaptığı polis havacılık marşı yayında.

Devlet Opera ve Balesi Genel Koordinatörü

Sevgili dostlarım; bir süredir Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğünde Genel Koordinatör olarak görev yaptığım için çok yoğun bir tempoda çalışıyorum. Ancak özel işlerimle de ilgilenemiyorum sanmayın biraz tempom yavaşladı ama yine çok çılgın bir proje ile yakında karşınıza çıkacağım. Hatta belki de en çılgını  Ancak bu süre zarfında opera ve bale sanatını ülkemizin her köşesine hatta yurt dışına taşımak için çok çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. 2 ay önce Dünyaca ünlü Bolşoy tiyatrosunda temsil[…]