Oğuz Sırmalı

HABERLER

Albüm Lansman Konseri

7 Eylül Yağmur Kokusu albüm lansman konserine gelen tüm Ankara’lı dinleyicilere çok teşekkür ederiz. Muhteşemdiniz.

Yağmur Kokusu albümü yayınlandı

Oğuz Sırmalı’nın yaklaşık 1,5 yıldır üzerinde çalıştığı  Yağmur Kokusu albümü  bütün müzik marketlerde ve dijital platformlarda yayınlandı. Neden albümün adı yağmur kokusu biliyor musunuz? Oğuz bunu şu şekilde açıklıyor; “Yağmur dindiğinde havadaki kokunun tarifi zordur. Adına toprak denen ama hiçbir kokuya da benzemeyen bu doğal kokuyu içinize çekip hiç bırakmamak istersiniz. İçinizde aşk, mutluluk, yalnızlık, hüzün, sevinç, burukluk, huzur, özlem vb. gibi bir sürü karışık duygunun belirmesini sağlayan eşsiz kokudur. Bende bu albümü hazırlarken içimde bütün[…]

İlk solo albümün llk video klibi Uyku yok bu gece yayınlandı

Oğuz’un yeni baba olduğu döneminde uykusuz geçirdiği geceler için yazdığı Uyku yok bu gece’nin sözlerini Oğuz ile birlikte Bijen Rahimi, müziğini ise Bijen Rahimi besteledi, kaydetti ve mikslerini yaptı. Alper Gemici‘nin mastering çalışmasını yaptığı klibin ana sponsoru da Çamlica Süt ürünleri oldu. Klip PARTYHUTS‘da Goril Film tarafindan çekildi. Yaşları 1 – 7 arasında değişen 21 bebek ve çocuğun rol aldığı klip önümüzdeki hafta Tv müzik kanallarında yayınlanmaya başlıyor. Yönetmen : Oğuzhan Ejderoğlu Yapımcı : Murat Aytekin Görüntü Yön : Murat Tuncel Sanat Yön : Beyhan Oktay[…]

“Yıldızlara Yolculuk”

Sevgili dostlar; yüze yakın Türk yıldızı hayranının emekleriyle 1 seneden fazla bir süredir hazırlanan ve Oğuz’un da Türk Yıldızlarına ithaf ederek klibini de Türk Yıldızı pilotları ile çektiği “Gökyüzü olsam” adlı parçası ile yer alacağı müzik albümü “Yıldızlara Yolculuk” 24 Ağustos’da yayınlanıyor. Albümde kimler yok ki, Hayko, Manga, Kurban, 84 ve daha bir çok sanatçı ve grubun Türk Yıldızları için besteledikleri parçalarından oluşan albüme mutlaka sahip olmalısınız.

VE BEKLENEN HABER!

Oğuz Sırmalı’nın İlk solo albümü “Yağmur Kokusu” 17 Ağustos’ta itunes’da ön satışa çıkıyor. 24 Ağustos’da itunes’dan, 31 Ağustos’da ise tüm müzik marketlerden ve internet sitelerinden albüme ulaşabileceksiniz. Albümün ilk klibi ise 24 Ağustos’da müzik kanallarında ve netd üzerinden sosyal video paylaşım sitelerinde yayınlanacak. Albümle ve ilk kliple ilgili bilgiler çok yakında.

Orkestra ile provalar başladı

Yakında başlayacak konserler için birbirinden yetenekli orkestra üyeleri ile ön provalar başladı.  Serkan’ı (Davul) Ah bir ataş ver ve Seni Beklemez zaman kliplerinden, Can’ı (Bas gitar) ile henüz montajda olan yeni albümün ilk klibinden, Celal’i (Gitar) ise yakında çekilecek olan yeni albümün ikinci klibinden hatırlayacaksınız.

Albümün klip çekimi de tamam.

İlk solo albümümden yayınlanacak ilk klibinin çekimleri tamamlandı. Son derece keyifli bir ortamda geçen o saatler boyunca büyük bir özveriyle ve son derece profesyonel çalışan başta Goril Film yapımcısı Murat Aytekin ve ekibine, yönetmen Oğuzhan Ejderoğlu‘na, görüntü yönetmeni Murat Tuncel‘e, muhteşem mekanını bizlere açan Partyhuts’a ve sponsorumuz Çamlıca süt ürünlerine sonsuz teşekkürler. Bomba gibi bir klip yolda, sürprizlere hazır olun

Yeni albüm baskıya gönderildi.

Birazda ülkemizin geçirdiği kötü günler sebebiyle ağırdan alınarak yaklaşık 1 yıl üzerinde çalışılan albüm nihayet biterek plak şirketine teslim edildi. Sırada klipler var.

Yeni albüm mastering aşamasında.

Yeni albümün Mastering aşaması başladı, parçalar artık ses mühendisinin ellerinde. Kartonet çalışması da tamamlanan ilk Oğuz Sırmalı albümü Mayıs ayında raflarda yerini alacak.